Молочники

Молочники

Показувати
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Чому обирають саме нас
оплата
Люба форма оплати, включаячи
накладений платіж
Знижка
3% - від 5000грн
5% - від 7 000грн
10% - від 15 000грн
доставка
Безкоштовна доставка
Новою поштою
Відправка в день замовлення
Є ЗАПИТАННЯ
Дзвоніть або використовуйте
нашу контактну форму

Порцелянові молочники Helfer представляють собою невеликі судини білого кольору, які можуть використовуватися як окремо, так і в складі чарівного сервізу. Ця вишуканий посуд доповнить будь-який кухонний стіл при його сервіровці, м'яко підкреслить дивовижний смак, а також статус домашніх мешканців.

Незважаючи на тонкість і легкість матеріалу виготовлення посуду, вироби є практичними і дуже міцними. За чудовим станом якості постійно стежать професіонали, вироби в обов'язковому порядку проходять перевірки у всіх стадіях їх виготовлення. Це забезпечує всіх судинах возз'єднати в собі екологічну чистоту і безпеку для здоров'я, а також міцність і практичність. У зв'язку з унікальною рецептурою матеріалу молочники здатні зберігати виняткову білизну.

Молочники Helfer виконані з порцеляни. Для їх обробки прекрасно підійде посудомийна машина. Також можливо абсолютно безпечне застосування мікрохвильових печей. Матеріал, з якого виготовлен посуд - фарфор екстра-класу. При м'якому зачіпанні дерев'яною паличкою він, як і личить, дуже чисто і приємно звучить. Такий матеріал не тільки має пристойний зовнішній вигляд, але і є досить зручним для користувачів.

Молочники мають різні розміри: 50 мл, 100 мл, 250 мл.

Переваги у використанні

Молочники володіють великою кількістю достоїнств. Деякі з них:

матеріал виготовлення - сучасний фарфор підвищеної якості;

потовщені стінки продукції забезпечують більшу міцність;

при виготовленні використовувалися сучасні професійні технології, які забезпечать безпеку від освіти відколів;

виробники передбачили можливість постійного використання судин;

посуд розрахована на щоденне застосування, в тому числі на механічне, хімічне вплив;

фарфорове покриття виробів забезпечує можливість багаторазового використання для миття і сушки в посудомийних машинах. Крім того, посуд нормально контактує з різними абразивними миючими засобами;

судини не втрачають свій первозданний вигляд і після 10000 проведених в посудомийній машині циклів;

особлива форма виробів дозволяє зберігати їх на невеликій площі, так як всі вироби можна скласти один в одного, що важливо для економії місця на кухні.

Догляд за посудом

Незважаючи на всі переваги, варто дотримуватися звичайні для всього посуду заходи безпеки при здійсненні догляду за порцеляновими молочниками. Так, при зануренні в посудомийну машину необхідно уникати тертя, а також ударів посуду при їх митті. Перед витяганням посуду з машини необхідно дочекатися її повного висихання і охолодження.

При ручному митті варто використовувати теплу воду і засіб для миття посуду. Мити такого роду судини дозволено щіткою, ганчіркою, губкою. Після видалення залишків їжі слід промивання теплою водою.

Молочники Helfer - прекрасні судини, які завжди знадобляться на кухні. Їх можна використовувати як окремі предмети, так і збирати з них сервіз. Молочники стійкі перед сторонніми запахами, в зв'язку з чим чудово справляються з функцією збереження смаку. Крім того, молочник може стати хорошим подарунком на будь-яке свято.